Z Pauliną i Wojtkiem spotkałem się całkiem nie tak dawno temu na sesji narzeczeńskiej i już wtedy wiedziałem, że dzień ich zaślubin to będzie wydarzenie roku. To z jaką miłością na siebie patrzyli było nie do opisania słowami! Z niecierpliwością czekałem na ten wyjątkowy, wrześniowy ślub i się w końcu doczekałem!

Paulina i Wojtek to dwójka kreatywnych ludzi z masą pomysłów w głowie, z ogromem pozytywnej energii, którą bez zahamowań uwalniali przez cały dzień i dzielili się nią z wszystkimi dookoła. Paulina wszystko zaplanowała w najdrobniejszych szczegółach, nawet projekt tej przepięknej sukni ślubnej był jej autorstwa. Wojtek nie pozostał jednak w tyle, gdyż zaprezentował się w dostojnym smokingu, zaprojektowanym przez rodzinną firmę, którą prowadzi razem ze swoim tatą.

Reportaż ślubny Hotelarnia Puszczykowo

W tym roku wrzesień nie rozpieszczał nas pogodowo, ale na szczęście w ten dzień obyło się bez mrozu czy ulewnych deszczy. Z resztą jak się tylko spojrzało na Paulinę i Wojtka to od razu robiło się cieplej. Ceremonia miała miejsce w niewielkim, ale jakże urokliwym i kolorowym kościele na Wzgórzu św. Wojciecha, jednym z piękniejszych kościołów w Poznaniu. W dodatku mam ogromny sentyment do tego miejsca, gdyż 6 lat temu przed tym samym ołtarzem to właśnie ja powiedziałem sakramentalne “tak”. Ta ceremonia była dla mnie niesamowitym przeżyciem, gdzie z trudem powstrzymywałem łzy wzruszenia, chowając się za moim aparatem.

Jak już dotarliśmy do Hotelarni przywitał nas wodzirej, który szablą otworzył butelkę szampana – wtedy rozpoczęła się prawdziwa zabawa! I pamiętajcie: kiedy już na początku wesela Panna Młoda znika bez śladu, nagle pojawiając się na samym środku parkietu w zupełnie innej sukience to znak, że będzie się działo! Wszystkim gościom szczęki opadły widząc Paulinę i Wojtka tańczących w rytmie Michaela Jacksona. Ten ślub to był totalny ogień!

Make-up: Edyta Karpisiak

Hair: Pacykarnia

Suknia ślubna: Autorski projekt Panny Młodej

Garnitur: Tailor Crafts

Kolczyki: ALE

Ceremonia ślubna: Kościół św. Wojciecha w Poznaniu

Miejsce wesela: Hotelarnia

Portret Państwa Młodych, dekoracje, winietki: XOOXOO