Cześć - Jestem Łukasz!

Bardzo cieszę się, że do mnie trafiliście. Zapraszam Was do mojego świata ujętego w kadrach… Rozgośćcie się i czujcie jak u siebie!

Prywatnie – szczęśliwy mąż i tata. W życiu towarzyszy nam labradorka Tosia (i jej wszędobylska sierść, którą znajdujemy nawet w skorupce jajka). Rano lubię długo pospać i mam słabość do słodyczy – ale walczę z tym jak lew. Z wykształcenia jestem inżynierem – ale to właśnie fotografia zawsze dawała mi to „coś”, jakiś dreszczyk emocji przy każdym naciśnięciu spustu migawki. Mój zapał i determinacja sprawiły, że jestem tu gdzie jestem, że mogłem połączyć pracę z pasją – krótko mówiąc mogę nazwać się szczęściarzem!!! Uwielbiam pracować z pozytywnie zakręconymi ludźmi, którzy mnie inspirują i sprawiają, że to co robię jest tak wyjątkowe. Kocham kolory, naturalność, spontaniczne momenty, magię ulotnych chwil.

Podczas reportaży ślubnych jestem cierpliwy i możliwie dyskretny, starając się uchwycić w moich kadrach to, co bardzo trudno dostrzec w pośpiechu i ferworze ślubnego zamieszania – emocje, bliskość, uczucia – Wasze niepowtarzalne historie z tego najważniejszego dla Was dnia, do których chętnie będziecie w przyszłości wracać. Fotografuję nie tylko śluby – bliska jest mi także fotografia rodzinna, ciążowa, noworodkowa i dziecięca.

Mieszkam w Poznaniu – fotografuję w całej Polsce. Uwielbiam nowe wyzwania i praca w innych zakątkach świata będzie dla mnie przyjemnością.

Jeśli moje fotografie poruszyły Wasze serducha to zapraszam serdecznie na spotkanie, na którym będziemy mogli bliżej się poznać. To będzie dla mnie wielki zaszczyt, jeśli będę mógł tworzyć dla Was Waszą historię.

POZNAJMY SIĘ